Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
AKTUALNOŚCI
Bieg na Milę - relacja
2023-05-12W dniu 12 maja 2023r. SOSiR zorganizował kolejną edycję zawodów "Bieg na Milę".
Bieg na Milę - relacja
2023-05-12W dniu 12 maja 2023r. o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim w Skoczowie odbyła się kolejna edycja imprezy "Bieg na Milę". Zawody biegowe na dystansie 1609m to dalsza kontynuacja programu "Sportowe spotkania na pograniczu", który ma za zadanie promować aktywność fizyczną wśród mieszkańców Gminy Skoczów i regionu. W tym dniu w biurze zawodów zgłosiło się 22 uczestników. Start i meta znajdowały się na bieżni stadionu miejskiego a pozostały dystans zawodnicy pokonywali wałami rzeki Wisły.
Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w zawodach i zaprasza na kolejne zawody organizowane przez SOSiR.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej - zawody gminne
2023-05-12W dniu 12.05.2023r. na boisku przy ZSTiO w Skoczowie odbyły się Zawody Gminne w Siatkówce Plażowej.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej - zawody gminne
2023-05-12W dniu 12 maja 2023r. na boisku przy ZSTiO w Skoczowie odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej. Do rywalizacji zgłosiły się uczennice i uczniowie z 3 szkół gminy Skoczów.
Wyniki:
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
|
Klasyfikacja końcowa chłopców:
|
Dwie najlepsze drużyny awansowały do kolejnego etapu rozgrywek. (SOSiR)
Igrzyska Dzieci – Gminne Zawody w Grach i Zabawach
2023-04-27W dniu 27.04.2023r. w hali sportowej w Pogórzu odbyły się Igrzyska Dzieci – Gminne Zawody w Grach i Zabawach.
Igrzyska Dzieci – Gminne Zawody w Grach i Zabawach
2023-04-27W dniu 27.04.2023r. w hali sportowej w Pogórzu odbyły się Igrzyska Dzieci – Gminne Zawody w Grach i Zabawach. Zawody polegały na jak najlepszej sprawności fizycznej uczniów 2,3 i 4 klas Szkół Podstawowych z gminy Skoczów.
Wyniki dzieci 2 klas :
- Szkoła Podstawowa nr 1 ze Skoczowa
- Szkoła Podstawowa nr 3 ze Skoczowa
- Zespół Szkolno - Przedszkolnyw Pogórzu
- Szkoła Podstawowa nr 8 ze Skoczowa
- Szkoła Podstawowa w Ochabach
Wyniki dzieci 3 klas :
- Zespół Szkolno - Przedszkolnyw Pogórzu
- Szkoła Podstawowa nr 3 ze Skoczowa
- Szkoła Podstawowa nr 8 ze Skoczowa
- Szkoła Podstawowa nr 1 ze Skoczowa
- Szkoła Podstawowa w Ochabach
Wyniki dzieci 4 klas :
- Szkoła Podstawowa nr 8 ze Skoczowa
- Szkoła Podstawowa nr 3 ze Skoczowa
- Szkoła Podstawowa nr 1 ze Skoczowa
- Zespół Szkolno - Przedszkolnyw Pogórzu
Klasyfikacja ogólna :
- Szkoła Podstawowa nr 3 ze Skoczowa
- Zespół Szkolno - Przedszkolnyw Pogórzu
- Szkoła Podstawowa nr 1 ze Skoczowa
- Szkoła Podstawowa nr 8 ze Skoczowa
- Szkoła Podstawowa w Ochabach
Kolejna edycja Czwartków Lekkoatletycznych
2023-04-28W dniu 26.04.2023r. rozpoczęła się wiosenna runda "Czwartków Lekkoatletycznych"
Kolejna edycja Czwartków Lekkoatletycznych
2023-04-2826 kwietnia 2023r. rozpoczęła się kolejna edycja spotkań lekkoatletycznych dla najmłodszych zawodników pod ogólnopolską nazwą "Czwartki Lekkoatletyczne".
Zawody odbywają się na Stadionie Miejskim w Skoczowie w środy od godziny 16.30 - 18.00. W rundzie wiosennej przewidziane są 3 spotkania: 26.04.2023r., 10.05.2023r., 24.05.2023r. W dniu 31.05.2023r. przy sprzyjającej pogodzie odbędzie się FINAŁ MIEJSKI.
Regulamin zawodów: https://czwartki.pl/regulamin/
Wyniki: https://czwartki.pl/skoczow/
Gminne Drużynowe Zawody LA - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
2023-04-26W dniu 26.04.2023r. na Stadionie Miejskim odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w LA.
Gminne Drużynowe Zawody LA - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
2023-04-26W dniu 26.04.2023r. na Stadionie Miejskim w Skoczowie zostały rozegrane lekkoatletyczne zawody drużynowe. W zawodach uczestniczyła młodzież szkolna z gminy Skoczów w konkurencjach lekkoatletycznych tkj. bieg na 100 metrów i 300 metrów, rzut kulą, skok w dal oraz bieg dziewcząt na 600 metrów i chłopców na 1000 metrów oraz sztafeta na 400 metrów dziewczyn i chłopców.
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Skoczowie
- Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
Klasyfikacja końcowa chłopców:
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie
- Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Skoczowie
Do kolejnego etapu rozgrywek awansują zwycięskie drużyny dziewcząt i chłopców. (SOSiR)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Zawody Rejonowe w Piłce Siatkowej Chłopców
2023-04-2525.04.2023r. w hali sportowej SOSiR odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Zawody Rejonowe w Piłce Siatkowej Chłopców
2023-04-25W dniu 25.04.2023r. r. w hali sportowej SOSiR odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej - zawody rejonowe w Piłce Siatkowej Chłopców.
Klasyfikacja końcowa zawodów:
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Skoczowie
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Pawłowicach
Zwycięska drużyna awansowała do kolejnego etapu rozgrywek. (SOSiR)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej Dziewczyn 2023
2023-04-25W dniu 25.04.2023r. odbyły się „Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej Dziewcząt”
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej Dziewczyn 2023
2023-04-25W dniu 25.04.2023r. na boisku przy ZSTiO w Skoczowie odbyły się "Igrzyska Młodzeży Szkolnej - Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej Dziewcząt". Do zawodów przystąpiły 3 drużyny zawodniczek ze szkół podstawowych powiatu cieszyńskiego.
Klasyfikacja końcowa zawodów:
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Istebnej
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie
- Szkoła Podstawowa w Cieszynie
Puchar oraz dyplomy dla wygranych drużyn wręczyli przewodniczący PSZS w Cieszynie Tadeusz Glos oraz trener Łukasz Strach.
Wygrana drużyna przechodzi do kolejnego etapu rozgrywek. (SOSiR)
Igrzyska Dzieci - Czwórbój Lekkoatletyczny
2023-04-24W dniu 24.04.2023r. na Stadionie Miejskim w Skoczowie odbyły się Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym
Igrzyska Dzieci - Czwórbój Lekkoatletyczny
2023-04-24W dniu 24.04.2023r. na Stadionie Miejskim w Skoczowie odbyły się zawody gminne "Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkatletycznym". Przeprowadzone zostały cztery konkurencje lekkoatletyczne: bieg na 60 metrów, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg dziewcząt na 600 metrów i chłopców na 1000 metrów.
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
- Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Pogórzu / Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie
- -
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Skoczowie
- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kiczycach
Klasyfikacja końcowa chłopców:
- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Pogórzu
- Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
- Szkoła Podstawowa w Ochabach
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Skoczowie
- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kiczycach
Do kolejnego etapu rozgrywek awansują 2 zwycięskie drużyny chłopców i 1 drużuna dziewcząt. (SOSiR)