KRYTA
PŁYWALNIA
DELFIN

WYCIĄG
POD DĘBEM

SKATE
PARK

STADION
BESKID

BOISKO
W WIŚLICY

BOISKO
PRZY ZS1

Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, zwany SOSiR jest zakładem budżetowym gminy Skoczów, nie posiadającym osobowości prawnej.

AKTUALNOŚCI

Mistrz miesiąca

Bowlingowy Mistrz Miesiąca

2020-03-04

Pierwszy bowlingowy Mistrz Miesiąca wybrany.

Rozwiń

Bowlingowy Mistrz Miesiąca

2020-03-04

Kryta Pływalnia „DELFIN” w Skoczowie w 2020r. obchodzi swój jubileusz 20-lecia. Z tej okazji w lutym rozpoczął się turniej bowlingowy na kręgielni. Turniej jest rozgrywany cyklicznie i potrwa do 30 września 2020r. Z pośród uczestników turnieju w każdym miesiącu zostaje wyłoniony Mistrz Miesiąca z największą ilością zdobytych punktów z jednej gry. W każdym miesiącu można wygrać bilet na darmową godzinę gry w kręgle. Klasyfikacja turnieju jest prowadzona w czterech kategoriach: Juniorzy do lat 17 (dziewczyny i chłopcy) oraz Seniorzy (kobiety i mężczyźni). Dodatkowo jest prowadzona osobna klasyfikacja, która wyłoni Arcymistrza Roku w każdej kategorii.

Pierwszym Mistrzem Miesiąca został Jerzy Zahraj, zdobywając 190 punktów. Gratulujemy Mistrzowi oraz zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w dalszych etapach turnieju. (SOSiR)

Zwiń
Rozdanie dyplomów

Igrzyska Dzieci - Zawody Gminne w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

2020-02-25

25.02.2020r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Pogórzu  odbyły się Igrzyska Dzieci.

Rozwiń

Igrzyska Dzieci - Zawody Gminne w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

2020-02-25

24.02.2020r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Pogórzu odbyły się Igrzyska Dzieci - Zawody Gminne w Mini Piłce Ręcznej Chłopców.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

  1. Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
  2. Zespół Szkolno Przedszkolny w Pogórzu
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Skoczowie
  4. Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie
  5. Szkoła Podstawowa w Pierśćcu

Zwycięska drużyna awansowała do kolejnego etapu rozgrywek. (SOSiR)

Zwiń
Odprawa przed rozgrywkami

Igrzyska Dzieci - Zawody Gminne w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

2020-02-24

24.02.2020r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Pogórzu  odbyły się Igrzyska Dzieci.

Rozwiń

Igrzyska Dzieci - Zawody Gminne w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

2020-02-24

24.02.2020r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Pogórzu odbyły się Igrzyska Dzieci - Zawody Gminne w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Skoczowie
  2. Zespół Szkolno Przedszkolny w Pogórzu
  3. Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
  4. Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie

Zwycięska drużyna awansowała do kolejnego etapu rozgrywek. (SOSiR)

Zwiń
Start zawodników

Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci w Pływaniu

2020-02-17

17.02.2020r. w Krytej Pływalni "Delfin" odbyły się Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Rozwiń

Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci w Pływaniu

2020-02-17

17 lutego w Krytej Pływalni „DELFIN” w Skoczowie przeprowadzono Gminne zawody drużynowe Szkół Podstawowych w pływaniu.

W pierwszym bloku odbyły się Igrzyska Dzieci.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

Dziewczyny

1. Szkoła Podstawowa nr 3.

2. Szkoła Podstawowa nr 8.

Chłopcy:

1. Szkoła Podstawowa nr 3.

2. Szkoła Podstawowa nr 8.

W drugim bloku odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

Dziewczyny:

1. Szkoła Podstawowa nr 3.

2. Szkoła Podstawowa nr 8.

3. Zespół Szkolno Przedszkolny w Kiczycach.

Chłopcy:

1. Szkoła Podstawowa nr 8.

2. Szkoła Podstawowa nr 3.

3. Zespół Szkolno Przedszkolny w Kiczycach.

Zwycięskie drużyny dziewcząt i chłopców awansowały do kolejnego etapu rozgrywek.  (SOSiR)

Zwiń
Odprawa przedmeczowa

Igrzyska Dzieci - Zawody Gminne w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

2020-02-10

10.02.2020r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Skoczowie odbyły się Igrzyska Dzieci.

Rozwiń

Igrzyska Dzieci - Zawody Gminne w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

2020-02-10

10.02.2020r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Skoczowie odbyły się Igrzyska Dzieci - Zawody Gminne w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

Dziewczęta

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Skoczowie
  2. Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
  3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie

Chłopcy

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Skoczowie
  2. szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
  3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie

Zwycięskie drużyny awansowały do kolejnego etapu rozgrywek. (SOSiR)

Zwiń
Zawodniczki rozpoczynają mecz

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Zawody Gminne w Piłce Siatkowej Dziewcząt

2020-02-03

03.02.2020r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Skoczowie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Rozwiń

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Zawody Gminne w Piłce Siatkowej Dziewcząt

2020-02-03

03.02.2020r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Skoczowie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Zawody Gminne w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

  1. Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
  2. szkoła Podstawowa nr 1 w Skoczowie
  3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie

Zwycięska drużyna awansowała do kolejnego etapu rozgrywek. (SOSiR)

Zwiń
Zawodnicy rozgrywają mecz

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Zawody Gminne w Piłce Siatkowej Chłopców

2020-01-30

30.01.2020r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Skoczowie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Rozwiń

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Zawody Gminne w Piłce Siatkowej Chłopców

2020-01-30

30.01.2020r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Skoczowie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Zawody Gminne w Piłce Siatkowej Chłopców.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Skoczowie
  2. szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
  3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie
  4. Szkoła Podstawowa z Ochab

Zwycięska drużyna awansowała do kolejnego etapu rozgrywek. (SOSiR)

Zwiń
Informacja

20 lat Krytej Pływalni

2020-01-24

Jubileusz 20-lecia Krytej Pływalni "Delfin" - zapraszamy na imprezy towarzyszące.

Rozwiń

20 lat Krytej Pływalni

2020-01-24

Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na cykl imprez związanych z obchodami jubileuszu 20 lat Krytej Pływalni "Delfin". W pierwszej kolejności zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju gry w bowling.

Czas trwania turnieju od 1 lutego 2020r. do 30 września 2020r.

Szczegóły turnieju zawiera regulamin.

Do pobrania:
  • Regulamin turnieju Regulamin turnieju
  • Formularz zgłoszeniowy Formularz zgłoszeniowy
  • Plakat Plakat
Zwiń
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28

LOKALIZACJA